הכל על איפור קבוע בקריות

איפור קבוע בקריות איננו שונה מאיפור קבוע בכל מקום בארץ ואפילו בעולם! בואו ללמוד על מהות האיפור הקבוע, על היתרונות שלו ועל הדברים שהכי חשוב לשים לב אליהם לפני ביצוע תהליך האיפור הקבוע.

איפור קבוע בקריותמהו איפור קבוע?

איפור קבוע הוא התחליף הנוח ביותר לאיפור הזמני שכולנו מכירים. כלומר, במקום להתאפר בכל בוקר מחדש, ניתן לבצע טיפול אחד של איפור קבוע אצל קוסמטיקאית מוסמכת וליהנות מאיפור מושלם, שאיננו נמרח למשך תקופה ארוכה של כשלושה חודשים. האיפור הקבוע מתבצע על ידי החדרת צבע אל תוך העור, בדומה לקעקועים, בצבעים, גוונים ולתוך איברי הפנים בדומה לאיפור הרגיל והמוכר.

יתרונות ומטרות

כאמור, האיפור הקבוע חוסך זמן, המוקצב לפעולת האיפור באופן יום יומי. כמו כן, הוא גם מהווה איפור מושלם, שלא צריך לתחזק מידי מספר שעות לשמירה על המראה המושלם. מלבד זאת, אנשים רבים משתמשים באיפור הקבוע לטשטוש והסתרה של חלקים פחות אסטטיים בפנים כגון צלקות, קמטים, כתמי פיגמנטציה וכתמי גיל.

האיפור הקבוע איננו תרופה כנגד קמטים או פיגמנטציה, אך הוא בהחלט יכול לטשטש את אלו שנוצרו! וכך גם לגבי טשטוש של חוסר סימטריה באיברי הפנים.

אל פחד!

אחת השאלות הנפוצות בנושא של איפור קבוע בקריות היא, מה אם ארצה לשנות את האיפור? ובכן, העניין הוא פשוט מאוד! האיפור הקבוע נעשה בדרך כלל, בגוונים עדינים, אשר ניתן בהחלט לאפר מעליהם. כלומר, השפתיים נצבעו בצבע חום, ואת רוצה שפתיים אדומות וחושניות? פשוט צבעי באודם את שפתייך והן ייראו נפלאות בדיוק כפי שרצית. כך גם לגבי צלליות או כל דבר אחר.

מקצוע לכל דבר

איפור קבוע בקריות חייב להיעשות על ידי קוסמטיקאית מורשית, בעלת ציוד מתאים בלבד! הסיבה לכך היא, שבמהלך לימודי האיפור הקבוע, התלמידות לומדות כיצד להתאים את הצבע והגוון לעור הפנים וכיצד להשתמש במכשור הטוב ביותר באופן המקצועי ביותר. הפנים שלנו הן כרטיס הביקור שלנו ולכן עדיף לשלם יותר לקוסמטיקאית מוסמכת ומקצועית, מאשר לחסוך מעט כסף ולא להיות שבעת רצון מהתוצאה.